print

Ohlasy rodičov


Ďakujem aj za Janka a Katku! Ich pozornosť a záujem o nejakú rozumnú aktivitu je niekedy problematické získať a Vám sa to ozaj podarilo.


Dobrý deň,
vyslovujem uznanie celemu tímu Mladeho prirodovedca za kreativny a putavy týdeň prazdnin pre moje deti. Jožko a Peťka prichadzali každy deň s novými zazitkami a chemicky pokus - čierna kobra  sme museli doma neodkladne vyskušať. Pokus sice nevyšiel ale aspoň "horelo"  - našťastie len na podložke s pieskom. Potešilo ma, že po počiatočnej nevôli ste dokazali prebudiť zaujem aj u mojej 13-ročnej Peťky, ktora prišla z geologie cela natešena s cennými kameňmi a hrda, že ziskala až 3 naramky. Viem si však predstaviť ake sklamane musi byť dieťa, ktoremu sa nepodari ziskať ani jeden naramok (hlavne u menšich deti). Verim, že aj tento aspekt mate zvladnutý resp.,že taky pripad nenastal.
Prajem Vám prijemný oddych po naročnej celoročnej praci  a veľa nových sil a napadov pre buduci tabor Mlady  prirodovedec. Jožko sa už teraz chysta aj na buduci rok.


Dobrý deň,
ďakujeme v mene nášho syna Samuela za krásny týždeň a super zážitky, pre nás to bol prvý rok a už teraz sa tešíme na ten budúci, taktiež ďakujeme za krásne fotky.


 

=